SMART CONTROL

Tepelné čerpadlo

Základ

Základním řízením lze ovládat téměř jakékoli tepelné čerpadlo. Systém lze napojit i na stávající tepelné čerpadlo či instalaci a vytvořit si tak moderní vzdálenou správu i pro starší model. Tepelné čerpadlo je řízené On/Off. Instalace je doplněna řadou senzorů, které nepřetržitě snímají chod čerpadla. Samozřejmostí je i autodiagnostika, které dokáže zjistit problém a odeslat email.

Korekce výkonu

Korekce výkonu je vyspělejší řízení pomocí hyperbolických funkcí, které reagují na řadu snímačů. Touto regulací lze výkon tepelného čerpadla plynule ovládat a zajistit tak efektivitu a úsporu se zachováním tepelné pohody. Program díky autodiagnostice dokáže zjistit problém a odeslat email dřív, než problém nastane a tak předejít následným komplikacím.

Kalorimetrické měření výkonu

Kalorimetrické měření je velmi přesná metoda měření výkonu, která využívá hodnoty snímané dvojicí čidel a pulzního průtokoměru. Používá se nejen pro tepelné čerpadlo, ale také pro jednotlivé topné okruhy. Měření samostatných okruhů se využívá ve větších bytových domech, kde se o energie dělí více domácností.

ZPĚT